Domki Klimatyczne – idealny klimat do wypoczynku pod Tatrami


Domki Klimatyczne to bardzo komfortowe domki wybudowane z myślą o tych, którzy poszukują miejsca, w którym panuje ciepły, przyjazny klimat, sprzyjający wypoczynkowi. Proponujemy Państwu błogie lenistwo przy kominku, bądź też aktywny wypoczynek. Domki zlokalizowane są w bezpośrednim sąsiedztwie Bachledzkiego Wierchu, który jest wymarzonym miejscem do uprawiania m.in. turystyki pieszej, rowerowej, nordic walking, a zimą narciarstwo biegowe i wiele innych. Dla dzieci nieograniczona przestrzeń...a to wszystko w sąsiedztwie Tatr.

Domki zostały wybudowane i wyposażone tak, aby zapach drewna i ciepło kominka towarzyszył niezapomnianym chwilom spędzonym u nas!

Powierzchnia użytkowa naszego domku to 75m2
Na parterze przestronny  salon z kominkiem, rozkładaną 2-osobową sofą, oraz wyposażoną kuchnią,oraz łazienka. Taras zewnętrzny.

Na piętrze: dwie sypialnie 2-osobowe, oraz łazienka. Z każdej sypialni wyjście na balkon.

Komfortowe dla 6 osób!

Nasi goście korzystają z bezplatnego parkingu.

 

OGŁOSZENIE PRZYJAZNE I WESOŁE ! ZAWIERA LOKOWANIE PRODUKTU !

JA, STARA PSZCZOŁA, KRÓLOWA TRUTNIÓW, ZAWIADAMIAM Z RADOŚCIĄ, ŻE DOROBILIŚY SIĘ WŁASNEGO ULA ! A NAWET DWÓCH - NAZYWAJĄ SIE ONE (DLA ZMYŁY) DOMKAMI KLIMATYCZNYMI ULI PILNUJĄ I ZAWIADUJĄ NIMI, ELA I GRZESIEK BOCHNAKOWIE. W KOŁO GÓRY, CHMURY, ŚNIEG NA ZAMÓWIENIE ZIMĄ, A W DOMKU MOŻNA SIĘ TULIĆ, PRZYTULAĆ, ZATULAĆ , POGRĄŻAĆ SĘ W MARZENIACH SPODLĄDAJĄC NA TATRY.
NA MÓJ STO DUSIU ! CHCECIE UWIDZIEĆ KANY SCĘŚCIE SIEDZI W KĄCICKU ? KANY RADOŚĆ JEST PROWDZIWO, NIE UDAWANO MIŁOŚĆ RODZINNO ? PRZYJEDŹ DO NOS, ODPOCNIES , SIŁ NABIERES I I WSZYSTKIE KRYZYSA MOGOM CI SKOCYĆ, PRZESKOCYĆ I WPAŚĆ DO DZIURY BEZ DNA !
PIYKNIE PYTOM , SAMI SPROWDZIĆ MOZECIE !


STARO PSZCZOŁA WANDA CZUBERNATOWA

Cennik

welcome

- styczeń, luty, Wielkanoc, Boże Ciało – od 400zł/doba
- lipiec, sierpień - od 350zl/doba
- marzec, czerwiec, wrzesień, grudzień - od 300zl/doba

Połozenie

Olcza usytuowana jest we wschodniej części Zakopanego, między Bachledzkim Wierchem i Antałówką z jednej strony, a Olczańskim Wierchem i Cyrhlą z drugiej. Od południa Olcza sąsiaduje z zakopiańską dzielnicą Bystre i Tatrami, z którymi łączy ją Potok Olczyski...

Kontakt

Domki Klimatyczne
Elżbieta Bochnak
ul. Stary Młyn 4b
34-500 Zakopane Polska
Telefon komórkowy: +48 605 571 624
email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

top